Drewniane domki na Mazurach

Domek 6 osobowy

W naszej ofercie znajduje się przestronny sześcioosobowy drewniany domek do wynajęcia w miejscowości Prawdowo na obrzeżach Mikołajek.

Nowe, zadbane i w pełni umeblowane – przystosowane do komfortowego wypoczynku 6 osób z możliwością dostawki dla dziecka.

W domku na parterze znajduje się zamykana sypialnia z łóżkiem małżeńskim, salon z kominkiem, aneksem kuchennym oraz rozkładaną kanapą dla 2 osób. Na piętrze znajduje się otwarty pokój z 2 pojedynczymi łóżkami. Kuchnia została trak przygotowana, aby możliwe było przygotowanie zarówno śniadania, jak również ugotowanie obiadu. Znajduje się tu kuchenka gazowa, zlew, lodówka i elektryczny czajnik. Na wyposażeniu znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria jak sztućce, talerze, szklanki i garnki.

Zadbaliśmy także o wygodę nie tylko w domkach, ale i na zewnątrz. Każdy domek posiada własne meble ogrodowe pod zadaszeniem oraz ogólnodostępne miejsce na ognisko z altanką.

Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw – zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownicę i trampolinę. Cała działka jest ogrodzona i znajduje się z dala od głównej drogi, dzięki czemu nie musimy obawiać się hałasu, oraz nadmierny ruch pod oknami.

Zadzwoń – zapytaj o szczegóły

+48 500 071 359
Regulamin

Domki znajdują się w zasięgu WiFi, jednak próżno tu szukać telewizora. Okolica jest tak ładna i daje tyle możliwości, że zachęcamy każdego do spędzania czasu na łonie przyrody i choć na chwilę oderwania wzroku od szklanych ekranów.