Drewniane domki na Mazurach

Domki 4 osobowe

W naszej ofercie znajdują się przestronne czteroosobowe drewniane domki do wynajęcia w miejscowości Prawdowo na obrzeżach Mikołajek.

Nowe, zadbane i w pełni umeblowane – przystosowane do komfortowego wypoczynku 4 osób z możliwością dostawki dla dziecka.

W domku znajduje się podwójne łóżko małżeńskie oraz 2 pojedyncze. Kuchnia została tak przygotowana, aby możliwe było przygotowanie zarówno śniadania, jak również ugotowanie obiadu. Znajduje się tu kuchenka gazowa, zlew, lodówka, czajnik elektryczny. Na wyposażeniu znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria jak sztućce, talerze, szklanki i garnki.

Zadbaliśmy także o wygodę nie tylko w domkach, ale i na zewnątrz. Każdy domek posiada własne meble ogrodowe pod zadaszeniem oraz ogólnodostępne miejsce na ognisko z altanką.

Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw – zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownicę i trampolinę. Cała działka jest ogrodzona i znajduje się z dala od głównej drogi, dzięki czemu nie musimy obawiać się hałasu, oraz nadmierny ruch pod oknami.

Zadzwoń – zapytaj o szczegóły

+48 500 071 359
Regulamin

Domki znajdują się w zasięgu WiFi, jednak próżno tu szukać telewizora. Okolica jest tak ładna i daje tyle możliwości, że zachęcamy każdego do spędzania czasu na łonie przyrody i choć na chwilę oderwania wzroku od szklanych ekranów.